Wczasy w Alpach

 

Wczasy w górach to wyjątkowa okazja do poprawienia swojej kondycji oraz do aktywnego, satysfakcjonującego wypoczynku. Ciągle zmieniające się krajobrazy, możliwość oglądania wszystkiego – gór, lasów, jezior, dolinek, strumyków, w jednym miejscu decyduje o wyjątkowej urokliwości miejsc, w jakie możemy się udać. Jest to z pewnością odmiana w stosunku do plażowego, często nieco monotonnego wypoczynku, zwłaszcza gdy takie wczasy „plażowe” organizowaliśmy sobie regularnie.

alpy alpy

Jedną z propozycji wypoczynku w Alpach są wczasy w Alpach Walijskich Chamonix – Zermatt. Obejmuje ona wypoczynek ze stacjonowaniem w uroczej, małej, alpejskiej miejscowości Finhaut. Jest to doskonały punkt wypadowy do Chamonix, w rejon Mont Blanc, w Alpy Szwajcarskie, Francuskie i nawet Alpy Włoskie. Wczasy w Alpach Walijskich można uatrakcyjnić kilkoma proponowanymi wycieczkami – Jezioro Emosson i Kraina Dinozaurów, Balkony Chamonix, Mont-Blanc Express, Martigny - Finhaut – Chamonix, Chaminix i Aiquille du Midi, Zermatt – Matterhorn "Szlak Walzerów".

Inną ofertą wczasów dla aktywnych jest wybranie się na ośmiodniową wycieczkę w Alpy FINHAUT - CHAMONIX – ZERMATT Alpy Walijskie - Alpy Sabaudzkie. Oferta wycieczki obejmuje zwiedzanie malowniczych zakątków Szwajcarii, opiekę pilota podczas całej wycieczki, pięć noclegów, pięć śniadań i pięć obiadokolacji. Na stronie internetowej biura podróży Apter poznamy szczegóły tej oferty.

Sprawdziliśmy i polecamy - oferty biura podróży Apter z Żywca specjalizującego się w trekkingach "dla każdego":

Trekking w Alpach

Trekking wokół Matterhorn

Porozmawiaj z przewodnikiem tatrzańskim oraz międzynarodowym UIMLA!

Zobacz szczegóły